bitte um eure hilfe .. dankee :)

niCkylein

New Member
Hallo x...

Tut mir leid, dass ich dir nicht zurückgeschrieben habe, aber wie ich dir schon öfter gesagt habe habe ich viel stress in letzter zeit! ich arbeite unter der woche von montag - freitag in einem büro und das von 07.30 Uhr - 18:00 Uhr und am Wochenende in einem Kiosk von 10:00 - 20:00 Uhr .. ich brauche momentan das Geld, weil ich ab 1. September eine neue Wohnung habe!

Sei mir bitte nicht böse, im Oktober komme ich dann eh in die Türkei, und werde mich ganz sicher bei dir melden!

Und du wirst dir sicher denken, warum ich dann öfter online bin .. Ich bin nur online um meine E-Mails zu checken .. Auch wegen der Arbeit! Und du weißt auch das ich nicht gut Türkisch kann, deswegen kann ich Dir auch nie gleich zurückschreiben! Tut mir leid ..

Ich hoffe dir geht es soweit ganz gut? Wie ist denn das Wetter bei euch?
Ich vermisse dich sehr viel :( Pass auf dich auf mein schatz!

univers

Well-Known Member
AW: bitte um eure hilfe .. dankee :)

Merhaba x....
Üzgünüm, sana cevap yazmadığım için, ama sana o kadar da söylediğim gibi, son zamanlarda çok tantanam var!
Hafta içinde Pazartesi - Cuma günleri arası Ofiste çalışıyorum ve de saat 7.30 - 18:00 kadar ve hafta sonları ise, saat 10:00 - 20:00'ye kadar bir büfede çalışıyorum.
Eylülün 1'den itibaren yeni bir evim olacağı için, şu ara paraya ihtiyacım var benim!
Darılma bana, zaten Ekim ayında Tükiye'ye geleceğim, vede sana haber ederim kendimden!
Ve neden o kadar sık çevrimiçi olduğumu, artık düşünebilirisin.
Tek e-postalarımı gözden geçirmek için çevrimiçiyim...iştern ötürü de! Ve türkçeyi iyi beilmediğimi de biliyorsun sen, ondan dolayı sana hemen cevap yazamıyorum! Üzgünüm...

Şartlar dahilinde iyi olduğunu umyorum? Sizde hava nasıl? Seni çok özlüyorum..(smiley)(Kendine dikkat et, canım.

niCkylein

New Member
AW: bitte um eure hilfe .. dankee :)

merhaba x....
üzgünüm, sana cevap yazmadığım için, ama sana o kadar da söylediğim gibi, son zamanlarda çok tantanam var!
Hafta içinde pazartesi - cuma günleri arası ofiste çalışıyorum ve de saat 7.30 - 18:00 kadar ve hafta sonları ise, saat 10:00 - 20:00'ye kadar bir büfede çalışıyorum.
Eylülün 1'den itibaren yeni bir evim olacağı için, şu ara paraya ihtiyacım var benim!
Darılma bana, zaten ekim ayında tükiye'ye geleceğim, vede sana haber ederim kendimden!
Ve neden o kadar sık çevrimiçi olduğumu, artık düşünebilirisin.
Tek e-postalarımı gözden geçirmek için çevrimiçiyim...iştern ötürü de! Ve türkçeyi iyi beilmediğimi de biliyorsun sen, ondan dolayı sana hemen cevap yazamıyorum! üzgünüm...

Şartlar dahilinde iyi olduğunu umyorum? Sizde hava nasıl? Seni çok özlüyorum..(smiley)(kendine dikkat et, canım.

dankeschööööööön :d