Cok önemli bir is teklif mektubu

E

emir2005

Guest
Arkadaslar calistigim bir temizlik firmasindaki meistere yazacagim bir mektup birisi benim cini cevirirse cok sevinirim simdiden tesekkür ederim .

Merhaba Herr ........

Sizinle uzun zamandir konusmak istedigim bir konuyu yaziya döküp yazili sekilde vermeyi daha uygun gördüm

Treppenreinigung hakkinda size bir teklif vermek istiyorum. Calistigim süre icerisinde gördümki Treppenreinigung icin büyük masraflar yapmaktasiniz . Bilmiyorum siz teklifime nasil cevap verirsiniz.

Ben Esimin üzerine bir gewerbe alip kücük bir familien unternehmen kurup kücük büro ve merdiven temizleme isleri almak istiyorum. Sizden bu konuda yardim görebilirmiyim ?
Esim temizlik konusunda benden cok daha tecrübelidir. 7 Yil boyunca Bahnhof büyük Sparkasse`nin temizligini yapti ve vorarbeiter olarak calisti.

Egerki fiyat olarak suanda isci ve benzin icin harcamis oldugunuzdan daha uygun bir fiyat sunarsam sizden is alabilirmiyim ?

Size garanti edebileceklerim

1. Suanda harcamis oldugunuzdan daha düsük fiyat garantisi
2. Daha kaliteli temizlik
3. Süreklilik
4. Flexibilität ( Istediginiz zaman, begenmediginiz birsey oldugunda cikis verebilir, isinizi tekrar geri alabilirsiniz.)

Kücük islerinizi disari verdiginizde tasarruf edebileceklerinizi benim size hesaplamam tabiki gerekmiyor . Bana bir sans verirseniz mutlu olurum simdiden tesekkür ederim