Hallöchen, kann mir das bitte jemand übersetzten...

es ist mir sehr wichtig, ist aber bissl länger, sorry...wäre ganz sehr dankbar. Blick überhaupt net durch...

bu yazıları yazan kadın değil erkekti aslında ailem seninle problemi yok ilerleyen zaman larda benim yapma ihtimailim yüksek bi olay var ve ailem seni ortada bırakacağıma onunla ayrıl dedi bende bende bunu mantıklı buldum seni üzmek istemedim ama yapamadım arkadaşım şöyle dersek seni terk eder ve sonuçta onu bu şekilde ortada bırakmış olmazsın dedi anlayacağın hayatımda hiçbi kadın yok sadece annem ve senin yerini kimse asla dolduramaz sen tenrının bana yolladığı bir meleksin (ben sana demiştim ya ben aslında türk değil rum kökenliğim şu anda bazı görüşmeler içerisindeyim hristiyan olabilirim onuda düşünüyorum )

ben evli değilim ki :) sana evli olduğumumu söledi

birisi

Well-Known Member
AW: Hallöchen, kann mir das bitte jemand übersetzten...

es ist mir sehr wichtig, ist aber bissl länger, sorry...wäre ganz sehr dankbar. Blick überhaupt net durch...

bu yazıları yazan kadın değil erkekti aslında ailem seninle problemi yok ilerleyen zaman larda benim yapma ihtimailim yüksek bi olay var ve ailem seni ortada bırakacağıma onunla ayrıl dedi bende bende bunu mantıklı buldum seni üzmek istemedim ama yapamadım arkadaşım şöyle dersek seni terk eder ve sonuçta onu bu şekilde ortada bırakmış olmazsın dedi anlayacağın hayatımda hiçbi kadın yok sadece annem ve senin yerini kimse asla dolduramaz sen tenrının bana yolladığı bir meleksin (ben sana demiştim ya ben aslında türk değil rum kökenliğim şu anda bazı görüşmeler içerisindeyim hristiyan olabilirim onuda düşünüyorum )

ben evli değilim ki :) sana evli olduğumumu söledi

Der Text hat sehr viele Fehler, als Muttersprachlerin habe ich auch einpaar Sätze nicht verstanden, deswegen-glaube ich-hat sich niemand getraut, zu übersetzen.
Ich verbessere den Text, vielleicht übersetsetzt ihn jemand anders.
Bu yazıları yazan kadın değil, erkekti aslında.
Ailemin seninle bir problemi yok.
İlerleyen zamanlarda büyük bir ihtimalle birşey yapacağım.
Ailem senden ayrılmamı istedi.
Ben de bunu mantıklı buldum.
Hayatımda hiçbir kadın yok, sadece annem var.
Senin yerini kimse dolduramaz.
Sen Tanrının bana yolladığı bir meleksin.
Ben aslında Rum kökenliyim.
Şu anda bazı görüşmeler yapıyorum, hıristiyan olabilirim.
Bunu düşünüyorum.
Evli değilim ki.
Sana evli olduğumu mu söyledi?

P

pythera

Guest
AW: Hallöchen, kann mir das bitte jemand übersetzten...

ben evli değilim ki sana evli olduğumumu söledi

Ich versuchs mal...

Derjenige, der das geschrieben hat, war keine Frau, sondern ein Mann.
Eigentlich hat meine Familie kein Problem mit dir.
Ich werde in der nächsten Zeit höchstwahrscheinlich etwas Großes tun.
Und meine Familie meinte, ehe ich dich in der Zwickmühle lasse, solle ich mich lieber von dir trennen.
Ich fand das einleuchtend/logisch.
Ich wollte dich nicht verletzen, aber ich konnte nicht anders.
Mein Freund hat gesagt, sagen wir mal so, sie wird dich verlassen und du bringst sie somit ihn keine Zwickmühle.
Du siehst also, es gibt keine (andere) Frau in meinem Leben, nur meine Mutter.
Und deinen Platz wird niemals irgendjemand füllen/ersetzen können.
Du bist ein Engel, der mir von Gott geschickt worden ist.
(Ich habe es dir ja schonmal gesagt, ich bin eigentlich kein Türke, sondern griechischer Abstammung. Im Moment lasse ich mich beraten und es kann sein, dass ich Christ werde. Darüber denke ich auch nach.)
Ich bin überhaupt nich verheiratet. Hat er/sie dir gesagt, dass ich verheiratet wäre?