hallo, mag mir jmd bitte helfen

Angel0102

New Member
Sözlerimin senin için hiç bir anlamı olmayacak ve hiç inanmayacaksın biliyorum
Ama yinede yazmak istedim
Gönderdiğin videoyu göz yaşları içinde izledim
Bu dünyada en çok kendimden nefret ediyorum, zor bir hayatım var. Yaptıklarımın nedenini ne biliyorum neden sen...
Bana hiç ama hiç inanmasanda ve sana karşı yaptığım bütün hatalar gözünün önünde de olsa söyleyeceğim..
Ben sana bu kadar Aşkım olacağımı hiç düşünmemiştim. Neden veya nasıl oldu bilmiyorum ama Ben sana çok Aşık oldum.
Ben senin eline, yüzüne, kaşına, sçıda değil; ben senin Kalbine, Ruhuna aşık oldum. Hiç düşünmezdin aşık olabileceğimi, üstelik kadınlardan çok nefret ederken annemden dolayı. Evet bütün kadınlardan nefret ediyordum ama senden nefret edemedim, Sana tam tersi Aşık oldum hemde çok..
O yüzden vazgeçtim aşkımdan bana zehir gibi acı versede bu ayrılık...
Hep düşündüm, hep sordum kendime, çünki sende bi kadındın ve sadece Kız kardeşimdi içimde yeri olan. Ama sen çıktın ve kalbimin içine sende yerleştin...
Bana dua edeceğini yazmışsın video'da; bana en kısa zamanda ölmem için dua et Aşkım..
Çünki seni üzdüğüm için ve senden ayrılık acısı daha çok yakıyor içimi...
Hastalık dediğin şeyden neden vazgeçemiyorum aşkım biliyor musun? Çünki annem halen hayatta ve ondan nefret ediyorum ve ona olan nefretim bütün kadınlara yayılıyor...
Onu öldürmekdi arzum ve bunu planlamıştım ama kız kardeşim için yapamadım. Eğer yapsaydım, kız kardeşim çok kötü olurdu çünki o zamanlarda sadece 10 yaşındaydı.
Benim ölümüm için dua et aşkım, çünki inanmasan bile ben halen resmini yanımda taşıyorum,
Sana yaptığım kötülük benim içimi yakıyor....

inanmasanda tekrar söyleyeceğim Ben Seni Çok Seviyorum
ve o yüzden daha önce mail ve mesajlarına cevap vermedim aşkım...
ama şimdi gözyaşarım gücümü kırdı, önce telefonu aldım elime ama yapamadım ve sana bu satırlrı yazıyorum...
Belki sana çok yalan söyledim ama söylediğim bir cümle vardı ve o Asla yalan değildi
"Kalbimde iki kadın var, biri kız kardeşim, diğeri sen"

Seni Çok Sevdim ve seviyorum
Bu Hayatta senin hep mutlu olmanı istiyorum
ve Allaha dua ediyorum benim mutluluk haklarımın hepsi senin olsun diye
çünki benim mutlu lmaya hakkım ve ihtiyaçım yok artık....

DANKESCHÖN lg Angel0102

Angel0102

New Member
AW: hallo, mag mir jmd bitte helfen

Der Text ist übersetzt, vielen herzlichen Dank :wink: lg Angel0102