Ich brauche Hilfe bei der Übersetzung eines Briefes!

frastruktur

New Member
Hallo Liebe Nutzer, ich habe einen wunderschönen Brief bekommen! Die Übersetzung mit google ist allerdings unvollständig und ich möchte doch so gern den Brief vollständig verstehen. Ich bedanke mich bei allen für eure Hilfe.

Merhaba sevgili nina, mektubuma başlamadan önce o güzel gözlerinden öperim. Nina nasılsın? Ailen nasıl umarım hepiniz iyisinizdir. Nina benim yanıma uzun bir yürüyüş yapmadan önce novapark oteli sahilindeki su sporlarında çalışırken sen denizi sevmeye gelir yiyecek ve su verirdin ama beninle tek kelime konuşmazdın bana selam bile vermezdin ve ben şindi çokiyi anlıyorum sen çok asil ve değerli bir kadınsın. Ben o is yerinden ayrıldım ve sen okoadar çok yürüyüş yaparak beni buldun ve ben bunu kader olarak niteliyorum ve kadere kalpten teşekkür ediyorum. Hissettiğin gerçek aşk ise asla geçkalmış sayılmassın. Mükemmelciyetci kaderin bir oyunubu yıldızların parlatlığı bile değişik geliyer bana kendimi nasılifade edeceğimi bilmiyorum. Ben nefeskesici , hayallerini süsleyen yakışıklı karizmatik, gözlerle sevdiği kandından başkasınıGörmeyen, cömert ama biraz maço, hassas ve romantik, elinden çiçeği hediyeyi eksik etmeyen, maç manyaği olmayan özel günleri unutmayan gözlerine bakınca içini eriten, kaslı, güçlü, muhteşem sevişen, dokunmayı bilen, yani iyi bir sevgili. Daha önce hiç beni sana yazmamıştım. Hasretmiş, bueller kağıt ve kaleme. Hasretim sana şimdi ne yaparsın nerdesin meraklardayım. Hep bir mesajin gelecek yada sesini Duyacak bir telefon gelir diye gözlüyorum gerçekten seven insanın hayata başka gözle baktığını anladım senitanıdıktan sonra SPATZİ. Peki sevdiğin insaları geride bırakacak okyanusları aşacak büyük bir aşk. Kalbinin sesini dinlemek için sana sadece biraz cesaret gerekli. Sevgili nina Ocak oyında gelmelisin Günkü benim sana çok ihtiyacım var telefonda söylediğim gibi beş gündelik üç gündeyil bir gün değil sadece bir saat bile. Yeterli sana dokuna bilmek saçlarını okşayabilmek ve o güzel gezlerine bakabilmek ve kaslı kollarım la seni sımsıkı sarıla bilmek aşkım sana çok değer veriyor ve bekliyorum. Koordinatlarım ve pusulam yok dümenimi nereye çevirirsem çevireyim rotamı bulamıyorum. Nezaman dönersin bilmiyorum yada dönermisin? Seninle geçirdiğim hergün her saat her dakika ve her saniye çok çok çok güzeldi hey canverici, çarpıcı etkileyici Tek kelimeyle halkulade ama uçup gidişini görünce sana nekadar çok intiyacım olduğunu anladım o uçak kalktığında içimde içimde bir şeylerin yırtıldığını hissettim canım aşkim seni kocaman öpüyorum lütfen benim için kendine iyi bak.
Sevgili nina yaşadığım mutlu yılları göz önünde bulundurarak bir erkek olarak, yapıyorum tercihimi kandınımı seçtim sen.