ich hoffe jemand hat zeit un dlust udn kann mir helfen

Sevaal

New Member
Ein einfaches "DANKE" würde nicht reichen um dir deutlich zu machen wir dankbar ich dir bin für alles.
Die Zeit von anfang bis jetzt ging viel zu schnell vorüber, in manchen momenten wünschte ich, ich hätte die zeit festehalten können um den moment neben dir immer und immer wieder erleben zu können.
Wir haben viel überstanden, die probleme die waren wegen meiner angst, die entfernung die uns von einander trennt, und die sehnsucht die einfach schmerzt.
Aber wir sind immer noch EINS und stehen alles durch und gehen unser Leben gemeinsam.
Dafür danke ich dir, und das du trotz meiner fehler bei mir warst und mich nicht stehen gelassen hast.
Ich bin stolz auf dich (und meine mama auch) das du mir nichts verbieten möchtest, aber versteh mich doch nicht falsch immer. Ich will das wir unser leben so wie wir das am anfang geredet haben, GEMEINSAM LEBEN. Das heisst für mich auch, das wir entscheidungen auch gemeinsahm treffen. Und deshalb ist mir deine meinung wichtig.

Du bist mein schutzengel!
Gibst mir die kraft wenn ich sie brauche.
Gibst mir den halt wenn alles andere schlecht läuft.
Gibts mir mein lachen wenn meine augen weinen.
Du gibst mir die sicherheit und vorallem gibst du mir deine liebe.

Glaub mir, es gibt keinen den ich so schätze wie dich. Und NIEMAND soll oder kann dich ersetzen und das würde ich auch nicht zulassen.
Leider weiß ich nicht wie du über alles denkst, aber insallah bin ich ein genauso wichtiger teil in deinen leben so wie du für mich.

Es ist lang geworden ich hoffe doch trotzdem das es jemand übersetz dafür die zeit udn die lust hat.
vielen vielen dank schonma an den fleißiegen übersetzer

univers

Well-Known Member
AW: ich hoffe jemand hat zeit un dlust udn kann mir helfen

Ja, ja, die Fr. Lehrerin hat heute frei, ist ja Sonntag, die Übersetzung;

Her şey için ne kadar müteşşekir olduğumu sana göstermeye, bir alelade "teşekkür" yetmez.
Başlangıçtam bugüne dek geçen zaman çok çabuk geçti, kimi vakitler onu durdurabilmeyi dilemişimdir ki, senin yanındaki anı her zaman yaşayabileyim diye.
Çok şeylerin üstesinden geldik, sorunlar benim korkularımdan, ikimizi ayıran mesaafeden ve basbaya acı veren hasretten kaynaklandılar.
Ama biz hala bir "BİRİZ" ve herşeye katlanabiliyor ve hayatımızı müşterek devam ettiriyoruz.
Bunun için sana teşekkür ediyorum ve hatalarıma rağmen, bemin ile kaldığına ve beni yolda bırakmadığın için.
Senin ile gurur duyuyorum (annemde duyuyor), bana hiç bir şey yasaklamak istemediğin için, ama beni herzaman yanlış anlamasana. Ben, başlangıçta konuştuğumuz gibi, hayatımızı BİRLİKTE YAŞAMAK istiyorum. Ki, bu benim için kararları da birlikte almamız anlamına gelir.. Ve bunun içindirki fikrine önem veriyorum.

Sen benim koruyucu meleğimsin!
Güç ver bana, ona ihtiyaç duyduğumda.
Diğer herşey aksi gittiğinde bana destek ver.
Gözlerim ağladığında gülüşümü ver bana.
Sen bana güven veriyorsun ve illa da sevgini veriyorsun.
İnan bana ki, seni takdir ettiğim kadar kimseyi takdir etmiyorum. Ve HİÇ KİMSE senin yerini almamalı veya alamaz ve buna izin de vermem.
Maalesef senin tüm bunlar hakkında ne düşündüğünü bilimiyorum, ama inşallah ben de senin hayatının, senin benim hayatımda olduğu gibi, önemli bir parçasıyımdır.

Sevaal

New Member
AW: ich hoffe jemand hat zeit un dlust udn kann mir helfen

Ja, ja, die Fr. Lehrerin hat heute frei, ist ja Sonntag, die Übersetzung;

Her şey için ne kadar müteşşekir olduğumu sana göstermeye, bir alelade "teşekkür" yetmez.
Başlangıçtam bugüne dek geçen zaman çok çabuk geçti, kimi vakitler onu durdurabilmeyi dilemişimdir ki, senin yanındaki anı her zaman yaşayabileyim diye.
Çok şeylerin üstesinden geldik, sorunlar benim korkularımdan, ikimizi ayıran mesaafeden ve basbaya acı veren hasretten kaynaklandılar.
Ama biz hala bir "BİRİZ" ve herşeye katlanabiliyor ve hayatımızı müşterek devam ettiriyoruz.
Bunun için sana teşekkür ediyorum ve hatalarıma rağmen, bemin ile kaldığına ve beni yolda bırakmadığın için.
Senin ile gurur duyuyorum (annemde duyuyor), bana hiç bir şey yasaklamak istemediğin için, ama beni herzaman yanlış anlamasana. Ben, başlangıçta konuştuğumuz gibi, hayatımızı BİRLİKTE YAŞAMAK istiyorum. Ki, bu benim için kararları da birlikte almamız anlamına gelir.. Ve bunun içindirki fikrine önem veriyorum.

Sen benim koruyucu meleğimsin!
Güç ver bana, ona ihtiyaç duyduğumda.
Diğer herşey aksi gittiğinde bana destek ver.
Gözlerim ağladığında gülüşümü ver bana.
Sen bana güven veriyorsun ve illa da sevgini veriyorsun.
İnan bana ki, seni takdir ettiğim kadar kimseyi takdir etmiyorum. Ve HİÇ KİMSE senin yerini almamalı veya alamaz ve buna izin de vermem.
Maalesef senin tüm bunlar hakkında ne düşündüğünü bilimiyorum, ama inşallah ben de senin hayatının, senin benim hayatımda olduğu gibi, önemli bir parçasıyımdır.

vielen lieben dank