kann das bitte jemand übersetzen?

blunalunadu

New Member
Merhaba Seval,

Ben seninle bir Kahve içmek istiyorum, buna sen izin verirsen sevinirim.
Kayıp edecek bir şeyin yok,bu son yıl çok düşündüm ve sana karsı ne kadar çok haksızlık ettiğimi ve üzdüğümün farkındayım.

Bunun için çok pişmanım Seval inan bana bunun bedelini ben ödedim, bunu bazı yakınlarımda fark etti, tek senin bilgin yoktu. Senin bilmeni istiyorum, benimle görüştün mü karşında kendini haklı bulan birini görmeyeceksin.

Sen benim için dürüst ve değerlisin sana her şeyi anlatabiliyorum ondan seni Arkadaş olarak kayıp etmek istemiyorum, benim Telefonumu açtığın içinde teşekkür ederim.

Seni daha önce arıya çaktım ama cesaret edemedim. Ben bu kadar yazmak istemedim, biliyorsun düşündüğümü yazı olarak yazmada zorlanıyorum, Üstüme gülmeL ama güzel Kahve içilecek yerler tanıyorum J

Kendine iyi bak rahatsız ettiysem özür dilerim.

memisch

New Member
AW: kann das bitte jemand übersetzen?

Merhaba Seval,
Hallo Seval,

Ben seninle bir Kahve içmek istiyorum, buna sen izin verirsen sevinirim.
Kayıp edecek bir şeyin yok,bu son yıl çok düşündüm ve sana karsı ne kadar çok haksızlık ettiğimi ve üzdüğümün farkındayım.
Ich würde gerne mit dir Kaffe trinken, dass kannst nur du ermöglichen (erlauben).Du hast nichts zu verlieren, letztes Jahre habe ich viel darüber nachgedacht und ich weiss dass ich dir gegenüber ungerecht war und dich sehr verletzt habe.

Bunun için çok pişmanım Seval inan bana bunun bedelini ben ödedim, bunu bazı yakınlarımda fark etti, tek senin bilgin yoktu. Senin bilmeni istiyorum, benimle görüştün mü karşında kendini haklı bulan birini görmeyeceksin.
Das bereue ich sehr und glaube mir ich habe dafür bezahlt, das haben machen die mir Nahe stehen mitbekommen, nur du wusstest nichts darüber. Ich möchte dass du das weiß, wenn du dich mit mir triffst, dann wirst du nicht jemanden sehen der/die dich im recht fühlt.

Sen benim için dürüst ve değerlisin sana her şeyi anlatabiliyorum ondan seni Arkadaş olarak kayıp etmek istemiyorum, benim Telefonumu açtığın içinde teşekkür ederim.
Du bist für mich eine aufrechte und wertvolle Persob kann dir alles erzählen, deswegen möchte ich dich als Freund nicht verlieren, danke dass du mich angerufen hast

Seni daha önce arıya çaktım ama cesaret edemedim. Ben bu kadar yazmak istemedim, biliyorsun düşündüğümü yazı olarak yazmada zorlanıyorum, Üstüme gülmeL ama güzel Kahve içilecek yerler tanıyorum J
Wollte dich schon früher anrufen aber hatte nicht den Mut dazu.Wollte nicht so viel schrieben, du weiß dass ich, das was ich denke nicht richtig schreiben kann.Lach nicht über mich. Aber ich kenne gute locations wo es guten Kaffe gibt

Kendine iyi bak rahatsız ettiysem özür dilerim.
Pass auf dich auf und sorry wenn ich dich gestört haben sollte