Nochmal ich!

ben seni gersektende anladim beni bir tirnak kadar sevmemissin.vede sen ve akrabalarin kardesin sandiki ben kahitlar icin ve almanya oturumu icin sevmisim.ben sana mektuplarimdada soylemistim ben bir almanya oturumu icin kimssenin yuregiyle hayatinla oynamam.vede oynamadim seni kahitlar icin sevmemistim yureyim kalbim icin sevmisstim.saha hep diyodum mektuplarimda bu hayatin insanlari cok acimasiz ne yaptigini bil guclu ol kimseye guvenip kimseyi sevme sen sandinki belki kendim icin soyluyodum ama deyil senin icin soyluyodum seni sevdiyim icin mektuplarimi iyi okuyup anlasaydin bana hak verirdin ,senin icin abelerimdende vazgectim ama sen bunlari anlamadin ve de anlamamazliktan geldin vede bir darbede sen vurdun bana . ama sen kalkip abelerime guvenim sevdin beni ve beni gercekten de hep uzuyodun,anladimki beni bir tirnak kadar sevmemissin,evet bende sana guvenmeyer kalbimi verdim ve hata yaptim,sana bisey diyeyimmi nadin fotraf tamam bisey deyilde ama hic mektup internete verilirmi,sana dedim ihanet ediyosun bana sen dedinki ihanet ettimse sen kendini ne saniyosun,zaten bu kelimeyi dediyinde kalbime kursun siktin oldurdun beni mezara koymadin ve koymadigin icin aci cekiyorum.git simdi kiminle oluyosan ol belki aci cekerim ama seni unutacagim vede unutmak istiyorum.sadece sunu soyluyorum sana hic yanlis yapmadim seni gercektende sevdim herkesten cok.ama sen hem kalbimi caldin hem yanlis yaptin bana.aski sevdamizi sen kurdun, sen yanlis yaptin,sen ihanet ettin ,sen yaktin ,sen bitirdin maden bunlari yapacaktinsa niye benimle oyun oynadinki niye bana bu kadar aci cektirdinki..lutfen bana iyit neyim varsa yak gitsin beni yaktigin gibi.nalet gelsin boyle hayata..

wieder ohne ü !!!

Danke im vorraus

birisi

Well-Known Member
AW: Nochmal ich!

Seni gerçekten anladım, beni bir tırnak kadar sevmedin.
Sen, kardeşin ve akrabaların sandı ki, seni kâğıtlar ve Almanya oturumu için sevmişim.
Sana mektuplarımda da söylemiştim, Almanya oturumu için kimsenin yüreğiyle, hayatıyla oynamam.
Ve oynamadım.
Seni kâğıtlar için sevmemiştim, kalbim için sevmiştim.
Sana hep mektuplarımda, ''İnsanlar çok acımasız, ne yaptığını bil, güçlü ol, kimseye güvenip sevme.'' diyordum.
Sen kendim için söylediğimi sanıyordun, ama senin için, seni sevdiğim için söylüyordum.
Mektuplarımı iyi okuyup anlasaydın, bana hak verirdin.
Senin için abilerimden vazgeçtim, ama sen bunları anlamadın, anlamamazlıktan geldin, bir darbe de sen vurdun.
Ama sen abilerime güvenip beni sevdin.
Beni gerçekten hep üzüyordun, anladım ki ,beni bir tırnak kadar sevmemişsin.
Evet, ben de sana güvenerek, kalbimi verdim ve hata yaptım.
Sana bir şey diyeyim mi, Nadine?
Fotoğraf bir şey değil de, ama mektup internete verilir mi?
Sana, ''Bana ihanet ediyorsun.'', dedim.
''İhanet ettim, kendini ne sanıyorsun?''
Kalbime kurşun sıktın, öldürdün, beni mezara koymadın, koymadığın için acı çekiyorsun.
Şimdi kiminle olursan ol!
Belki acı çekerim, ama seni unutacağım, unutmak istiyorum.
Sadece şunu söylüyorum.
Sana hiç yanlış yapmadım, seni gerçekten, herkesten çok sevdim.
Ama sen hem kalbimi çaldın, hem yanlış yaptın, sen ihanet ettin, sen yaktın, sen bitirdin.
Niye benimle oyun oynadın, niye bana bu kadar acı çektirdin?
Lütfen, bana ait ne varsa, yak gitsin!
Beni yaktığın gibi.
Lânet olsun bu hayata!
----------------------------
Ich habe ihn korrigiert, da es ziemlich schwer ist, zu verstehen.

marie51

Active Member

Du bist ja wirklich immer sehr hilfsbereit, birisi. Jetzt korrigierst du sogar auch nocht die türkischen Mails, Es ist ja wirklich traurig, wie fehlerhaft zum Teil geschrieben wird.

Gül01

New Member

Seni gerçekten anladım, beni bir tırnak kadar sevmedin.
Sen, kardeşin ve akrabaların sandı ki, seni kâğıtlar ve Almanya oturumu için sevmişim.
Sana mektuplarımda da söylemiştim, Almanya oturumu için kimsenin yüreğiyle, hayatıyla oynamam.
Ve oynamadım.
Seni kâğıtlar için sevmemiştim, kalbim için sevmiştim.
Sana hep mektuplarımda, ''İnsanlar çok acımasız, ne yaptığını bil, güçlü ol, kimseye güvenip sevme.'' diyordum.
Sen kendim için söylediğimi sanıyordun, ama senin için, seni sevdiğim için söylüyordum.
Mektuplarımı iyi okuyup anlasaydın, bana hak verirdin.
Senin için abilerimden vazgeçtim, ama sen bunları anlamadın, anlamamazlıktan geldin, bir darbe de sen vurdun.
Ama sen abilerime güvenip beni sevdin.
Beni gerçekten hep üzüyordun, anladım ki ,beni bir tırnak kadar sevmemişsin.
Evet, ben de sana güvenerek, kalbimi verdim ve hata yaptım.
Sana bir şey diyeyim mi, Nadine?
Fotoğraf bir şey değil de, ama mektup internete verilir mi?
Sana, ''Bana ihanet ediyorsun.'', dedim.
''İhanet ettim, kendini ne sanıyorsun?''
Kalbime kurşun sıktın, öldürdün, beni mezara koymadın, koymadığın için acı çekiyorsun.
Şimdi kiminle olursan ol!
Belki acı çekerim, ama seni unutacağım, unutmak istiyorum.
Sadece şunu söylüyorum.
Sana hiç yanlış yapmadım, seni gerçekten, herkesten çok sevdim.
Ama sen hem kalbimi çaldın, hem yanlış yaptın, sen ihanet ettin, sen yaktın, sen bitirdin.
Niye benimle oyun oynadın, niye bana bu kadar acı çektirdin?
Lütfen, bana ait ne varsa, yak gitsin!
Beni yaktığın gibi.
Lânet olsun bu hayata!
----------------------------
Ich habe ihn korrigiert, da es ziemlich schwer ist, zu verstehen.

Nun habe ich dich verstanden, du hast mich kein bisschen geliebt. Deine Schwester und deine Verwandten dachten, das ich dich wegen der Papiere, für Deutschland lieben würde.
Ich würde niemals mit einem Leben spielen um nach Deutschland zu kommen, das habe ich dir auch in meinem Briefen geschrieben.
Und das habe ich auch nicht getan.
Ich habe dich niemals der Papiere wegen geliebt, sondern deines Herzens wegen.
Du dachtest ich sage das alles nur wegen mir, aber ich habe es für dich nur gut gemeint, gesagt weil ich dich liebe. Wenn du meine Briefe aufmerksam gelesen und verstanden hättest, würdest
du mir recht geben.
Deinetwegen habe ich meine Brüder keine weiter Beachtung geschenkt, aber das hast du nicht verstanden, genauer genommen wolltest du es nicht verstehen und hast noch einen drauf gesetzt.
Aber du hast meinen Brüdern vertraut und mich geliebt. Du hast mich immer enttäuscht und dann habe ich verstanden, das du mich nie wirklich geliebt hast. Ja, ich habe dir auch vertraut und mein Herz geschenkt und damit einen Fehler gemacht.
Soll ich dir mal etwas sagen, Nadine?
Ein Foto ist nicht das Problem, aber wie kann man Briefe ins Internet stellen?
Ich hab dir gesagt: „ Du hintergehst mich damit.“ Was denkst du wer du bist?
Du hast mein Herz gebrochen, aber du hast es nicht geschafft mich unter die Erde zu bringen, und deswegen bist du noch nicht zufrieden.
Und jetzt sei mit dem zusammen mit dem du möchtest.
Vielleicht wird es schwer fallen, aber ich werde dich vergessen, ich will dich vergessen.
Ich sage dir nur eins:
Ich habe dir niemals etwas schlechtes getan, ich habe dich wirklich mehr als alles anderes geliebt.
Du hast mein Herz gestohlen, du hast alles falsch gemacht, ich habe die vergeben,
aber du hast wieder alles weggeworfen, alles zum Ende gebracht.
Warum hast du mit mir gespielt? Warum hast du mir so weh getan?
Ich bitte dich das alles was von mir stammt zu verbrennen.
Verbrenn´ es so wie du mich auch verbrannt hast,
Ich verfluche dieses Leben.