Vielleicht ist jemand so lieb??? Vielen Dank.

weißauchnicht

New Member
Hallo, kann mir das bitte jemand übersetzen. Ich muss wissen, worum es geht. Vorsicht, ich glaube, es wird viel geschimpft. (es ist ein Mailverlauf) Die xxx stehen für Namen. Die hab ich natürlich mal raus genommen.

A, 13:45 Şikayet Et
sürtüklük yapma ekliyeceksen ekle tamamı bana şimdi xxx becerttirme

B, 13:58
ay ne olur becer xxx,,,,xxx ekle dediyse eklerim,,,kız sen bizimle çalışşene bu yıl,,zenne lik yaparsın ,,,

A, 14:00 Şikayet Et
ayy seni yırtarım vallahi xxx bak ben xxx benzemem ,seni ikiye ayırırım becerilmek istemiyorsan tarafımdan beni ekle lanet sürtük

B, 14:04
seni eklicem ama bi şartla tamam mı ,,,yanlızca benim fahişen olcaksın ,,,

A, 14:05 Şikayet Et
hahah dikkat et sürtük seni benim faişem yapıp hergün mumamele çektirip sonra satıcam antalya gay barlarda

A, 16:00 Şikayet Et
ne zaman eklemeyi düşünüyorsun aptal ekle artık yoksa yanına gelip ben kendi kendimi ekliyecem seni aptal zenne kılıklı

B, 16:07
ay ismet o yanındaki şapşal travesti muhsine söle onu cok feci becericem ,,,

A, 19:23 Şikayet Et
ekle beni xxx merak etme küfürlü konuşmam senin yorumlarına artık ekle
xxx bereber becereceğiz seninle hiç merak etme zenneciğim

A, 21:44 Şikayet Et
hhahahha xxx seni varya çok fena becereceğim oraya geldiğimde xxxde sende benim faişem olucaksınız onada slmn söyle haa bu aradada kıçınızın kıllarını alım temiz temiz becereceğim ...

B, 21:49
aptal bulmuşta kılsızını arıorrrr

A, 21:59 Şikayet Et
hahaha hadi git başımdan şimdi eşşek sikmek istemiyorum bugün

B, 22:02
varya seni bu sevimli büyük sola dogru kıvrımlı aletimle kamçılardım ama neyse boşver ,,,,,inan ki dostum geldiginde kıçını kamçılıcam onunla ve milkshake mi içiceksin,,,sen bittin seni se şeklinde sıçılmış zenci boku seni,,,,

A 22:09 Şikayet Et
hahha sana ne kadar para ödüyorlar sümsük xxx,kalitesiz seni seni param la beceririm dostum üstünede laçka olan deliğinede param la tıpa yaparım istersen

S

Solipsist

Guest
AW: Vielleicht ist jemand so lieb??? Vielen Dank.

Es wird nicht viel geschimpft, es wird NUR geschimpft- und das in der schlimmsten Form. Leg dich nicht an mit solchen Assis, die haben dir nichts zu bieten.