wäre bitte jmd so lieb? :)

*annika*

New Member
dinlediğin şarkının sözleri çok güzelmiş... ve ben seni yanlış anlamadım merak etme:) ama senden güzel sözler duymak hoşuma gidiyor;)
evet belki asla birlikte olamayacağız ama seninle bir gün gibi kısa bir süre olsa bile karşılaşmayı çok isterdim. seni yakından görmek, senin gerçekliğini hissedebilmek güzel olurdu...:)
sevgiler.....

danke euch

Tina_x

New Member
AW: wäre bitte jmd so lieb? :)

dinlediğin şarkının sözleri çok güzelmiş... ve ben seni yanlış anlamadım merak etme:) ama senden güzel sözler duymak hoşuma gidiyor;)
evet belki asla birlikte olamayacağız ama seninle bir gün gibi kısa bir süre olsa bile karşılaşmayı çok isterdim. seni yakından görmek, senin gerçekliğini hissedebilmek güzel olurdu...:)
sevgiler.....

danke euch

Die "Songtexte" von den Liedern, die du hörst, sind sehr schön... und ich habe dich nicht falsch verstanden, mach dir keine Sorgen:) Aber schöne Worte von dir zu hören gefällt mir;)

Ja, vielleicht werden wir niemals zusammen sein können, aber ich würde dir eines Tages gerne begegnen, selbst wenn es nur eine kurze Zeit ist. Dich von Nahem sehen, deine "Realität/Gegenwärtigkeit" spüren zu können wäre schön...:)
Liebe Grüße.....