Bitte Hilfe bei einem Brief?

univers

Well-Known Member
AW: Bitte Hilfe bei einem Brief?

Sayın değerli Bayan ....

Kocanızın sizi aldatığını biliyormusunuz? Yoksa buna boş mu veriyorsunuz?
Bir Türk kadınının buna karşı bir şeyler yapmaya yetecek kadar cesaret ve onuru yokmudur?
İnsanın böyle bir erkeğin yanında neden kaldığını anlayamıyorum. Onun onuru yoktur.
Çocuklar içinı mi? O, oğlunuz için o kadar iyi bir örnek mi?
Para için mi?
Sevgi için mi? Bu adam tek kendini seviyor. Öbür türlü sizi aldatrımıy dı?

Herkesin bunu bilipte arkanızdan size gülmesi hiç mi?
Tüm arakdaşları?

Yoksa gerçekten bilmiyormusunuz? Böyle olması için kör olmak gerek.
Onun değiştiğini mi umuyorsunus siz? O, en başta neydiyse, hep öyle kalacaktır - bir zina yapan.
Daha dikkatli davranıyor, elbette! O bunu yeterince sınadı. Bu size yeter mi?
Bir erkek ki, sadık olamıyan, size yalan söyleyen ve sizi aldatan. Ben hayatımı başka dilerdim kendime. Daha kaç şans tanıyacaksınız ona?
Bin ? Zira bu kadarına ihtiyaç duyuyor o!
Ne umuyorsunus siz? Onun bir gün bunları bırakacağını mı? Onun sadık kalacağını mı? O başka kadınlardan alıkoymıyacak, ta ki bunun için yaşlanana kadar. Bu mu hayatınızın hedefi?

Sizi sevdiğini söylüyor mu size? Bunu diğerlerinde de yapıyor o...
Sizin hayalindeki kadın olduğunuzu mu? Bunu diğerlerinde de söylüyor o..
Bir kadının duymak istediği tüm o ufak şeyler. İnsan eğer kendi gözünü kamaştırmak istiyorsa ki, o zaman bunları duymak isteyecektir.

Ben bunu anlayamıyorum basbayağı..
Bu senenin her haftası böyle bir mektup alabilrisiniz ve tüm kadınlar kendinden haber etmemiş olacaklardı. Çocuklarınızın nasıl bir babaya sahip olduklarını öğrenmemelerini ve tüm bunlara dayanacak kadar gücünüz olmasını dilerim.
Eğer bu hayatınız yolu ise ki, bir çok kadından bir tanesi olmak- benimkisi değildir her halde.

Birtanem107

New Member

Oh vielen lieben Dank, und so schnell- da hätte ich nicht mit gerechnet. Wenn es hier einen Verbeuge smiley geben würde, würde ich den nehmen. bin dir wirklich dankbar. Ganz gerührt von so viel hilfsbereitschaft...

univers

Well-Known Member

Oh vielen lieben Dank, und so schnell- da hätte ich nicht mit gerechnet. Wenn es hier einen Verbeuge smiley geben würde, würde ich den nehmen. bin dir wirklich dankbar. Ganz gerührt von so viel hilfsbereitschaft...
Haben wir nicht- glaube ich, solch ein smiley.
Ich hätte es auch nicht angenommen, den Akt mit dem smiley, da sie mir zuwider sind.
Aber ist ok., nicht zu danken.

ege35

Well-Known Member

Uni steht auf einen ganz bestimmten Döner von einem ganz bestimmten Lokal - allerdings in der Türkei:-D Vielleicht gibts da sowas für Döner wie Fleurop....